BĘDZIECIE ZASKOCZENI,
JAK MOŻNA SPRZEDAWAĆ
NIERUCHOMOŚCI

Zobacz aktualną ofertę
arrow

Wyróżnione oferty

Stępin koło Długołęki

Sprzedaż

Nowe, energooszczędne domy jednorodzinne z ogrodem

Kompleks 4 domów wolnostojących wyposażonych w pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe.
Do tego trzyszybowe okna z roletami
Dom posiada też zbiornik na deszczówkę.
Możliwość adaptacji poddasza.
Kwalifikacja do kredytu 2%
Domy już od 80 m2
Działki prawie 500 m2

Świetna komunikacja z centrum miasta

Balkon/taras

Ogród

Rynek pierwotny

Kębłowice koło Smolca

Sprzedaż

Działka jednorodzinna / bliźniak. Media-prąd woda

Działka pod zabudowę jednorodzinną jedno i dwulokalową w Kębłowicach koło Smolca.
Powierzchnia 1237 m2
Media w drodze.

Kębłowice koło Smolca ul. Lotnictwa Polskiego

Sprzedaż

Kębłowice. Działka budowlana z mediami, pod zabudowę wielorodzinną

Kębłowice. Działka pod zabudowę wielorodzinną w Kębłowicach koło Smolca
    
  • ❗️2 km od Smolca
  • ❗️6 km od Wrocławia
  • ❗️12 km do centrum Wrocławia
  • ❗️10 minut do węzła Wrocław Zachód
  • 10 minut drogi ulicy Granicznej
Powierzchnia 4700 m2
  • prąd
  • woda
MPZP 3.3 MW-tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.
 

Świetna komunikacja z centrum miasta

Bliskość AOW

Rynek wtórny

ZOBACZ WSZYSTKIE OFERTY NIERUCHOMOŚCI
10 lat doświadczenia w obrocie nieruchomości. 
Ten czas pozwolił przekonać się, że handel nieruchomościami to proces, który odpłaca się za zainwestowaną w niego pracę.

OMJ Nieruchomości to oferta skierowana do tych, którzy cenią sobie sumienność i profesjonalizm. Wierzę, że pełne zaangażowanie i uczciwość wraca jako kolejne zlecenia. Nie sprzedajemy jednocześnie 100 nieruchomości, dzięki czemu możemy robić to dobrze i z pełnym zaangażowaniem.
Jacek Sankowski

właściciel firmy OMJ Nieruchomości

SPRZEDAŻ DOMÓW

Zakup wymarzonego domu to poważna inwestycja i jest wskazane, aby przeprowadzić ją pod okiem specjalistów. W kategorii „Domy” znajdują się oferty nieruchomości, które przeszły pozytywnie wynik przeglądu dokonanego przez OMJ.

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ

W naszej stronie internetowej znajdziesz ogłoszenia na wyjem oraz sprzedaż mieszkań od sprawdzonych deweloperów i właścicieli nieruchomości. Współpracujemy wyłącznie z firmami i osobami, które zdobyły nasze zaufanie biznesowe. Dołącz do ich grona!

arrow

Nagrywanie dronem

Nasz licencjonowany operator drona zrobi dla Ciebie profesjonalną prezentację nieruchomości. Wykonamy najwyższej jakości wirtualny spacer i zdjęcia 360, a profesjonalny fotograf wnętrz, pokaże Twoją nieruchomość od środka. Przygotowujemy również Ortofotomapy.

ZAMÓW USŁUGĘ
arrow

Dlaczego my?

Pracujemy dla Ciebie na wyłączność. Dzięki temu jesteśmy do dyspozycji i rano i wieczorem, a także w weekendy. Sprzedaż nieruchomości to proces, na którym się znamy! Planujemy i działamy skutecznie! Mieszkanie, dom, halę, działkę na nowo zaaranżujemy, posprzątamy, nadamy niepowtarzalny blask. Dzięki pracy naszych zawodowych fotografów i operatorów kamer oraz dronów Twoja oferta będzie wyjątkowa! Pamiętaj, że nieruchomość, którą sprzedajesz, Twój Klient może traktować, jak swoje osiągalne marzenie dzięki nam!

Prezentacja wideo, sprzedaż lub zakup na odległość-to żaden problem. Poprowadzimy wszystko od A do Z

Zajmujemy się też zakupem nieruchomości na zlecenie, remontem lub regulacją sytuacji prawej czy też administracyjnej. Współpracujemy z jedną z najlepszych kancelarii prawnych w dziedzinie nieruchomości.

Możesz na nas liczyć w kwestii finansowania zakupu nieruchomości. Nasz doradca zajmie się wszystkim. Pokażemy Ci jak wygląda zasada win-win w obrocie nieruchomościami.
Elastyczna i zaufana współpraca - spotkanie wieczorem lub w weekend? - to nie problem. Pracujemy tylko z ofertami na wyłączność, bo to pozwala pozbawić wątpliwości nawet największego niedowiarka, że zostało zrobione wszystko, aby wzbudzić zainteresowanie Twoją nieruchomością.

Kiedy mówimy, że OMJ obsługuje kompleksowo to znaczy, że nasze usługi są w 110% kompleksowe. Nasze zaangażowanie ułatwia proces zakupu lub sprzedaży i da Ci poczucie pełnego bezpieczeństwa. Poprowadzimy wszystko od A do Z

Zaczynamy od przygotowania oferty sprzedaży nieruchomości. Nasza ekipa sprzątająca przygotuje nieruchomość do sesji, a fotograf zaprezentuje mieszkanie/dom/działkę najlepiej jak to możliwe. Nagrywamy także filmy dronem, żeby nikt nie miał wątpliwość, że to właśnie Twoja nieruchomość jest najatrakcyjniejsza.

Zajmujemy się również zakupem nieruchomości na zlecenie, remontem lub regulacją sytuacji prawej czy też administracyjnej. Współpracujemy z jedną z najlepszych kancelarii prawnych w dziedzinie nieruchomości.

Możesz na nas liczyć w kwestii finansowania zakupu nieruchomości. Odkupimy Twoją nieruchomość, jeśli nie chcecie czekać. Pokażemy jak wygląda zasada win-win w obrocie nieruchomościami.
arrow

Nasi partnerzy

OMJ Nieruchomości

Jacek Sankowski

rectangle